ßíäåêñ.Ìåòðèêà
timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Аеропорт Сімферополь

Міжнародний аеропорт Сімферополь

Simferopol International Airport

IATA / ICAO: SIP / UKFF

Міжнародний Аеропорт Сімферополь - один з найважливіших аеропортів України. Сюди щодня прибувають внутрішні та міжнародні рейси з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Враховуючи завантаженість аеропорту, найзручнішим способом придбати авіаквитки до Сімферополя буде покупка квитків на літак онлайн

Дізнатися про наявність та регулярності авіаційних рейсів дo / з Сімферополя можна дізнатися на сайті або уточнити у самому аеропорту. Найпопулярнішими напрямками є Туреччина та Росія. Це, в основному рейси Москва-Сімферополь і Стамбул-Сімферополь. Також здійснюються міжнародні авіарейси з Тель-Авіва до Сімферополя, з Ташкента до Сімферополя та інші. Також на даний момент є можливість купити квитки на авіарейси з Сімферополя до Києва.

Аеропорт складається з чотирьох терміналів: термінал для вильоту міжнародних рейсів, внутрішніх рейсів, терміналу прильоту і дипломатичний бізнес-зал, які розташовані в різних будівлях.

На привокзальній площі розташована платна парковка.

Аеропорт Сімферополь - це сучасний, але при цьому компактний транспортний авіапортал, в якому є все необхідне для комфортних подорожей. Дістатися з Сімферополя до аеропорту можна на тролейбусі чи автобусі, які відправляються від Центрального залізничного вокзалу. У першому випадку поїздка займе близько 30 хв, у другому - близько 15 хвилин.

Для групи пасажирів зручніше замовити трансфер між Аеропортом і Сімферополем або сусідніми містами Криму.

Аеропорт Сімферополя - один з найбільш затребуваних аеропортів України. Сюди прилітає безліч літаків, на яких прилітають тисячі пасажирів зі всього світу. Враховуючи завантаженість аеропорту, найзручнішим способом придбати авіаквитки до Сімферополя буде покупка квитків на літак онлайн.

Популярність авіаперельотів зростає, незважаючи на трохи завищену вартість. Вони вигідно відрізняються від інших видів пасажирських перевезень швидкістю і комфортом. Перевізники залучають клієнтів постійними знижками на авіарейси до Сімферополя.

Купити квитки на літак до Сімферополя можна онлайн прямо на сайті. Це дуже просто, зручно, і не зажадає від вас значних витрат часу.

Тому не втрачайте часу - поспішайте забронювати або купити квитки на авіарейси до Сімферополя онлайн. Зробити це, як і довідатися про ціни на авіаквитки до Сімферополя можливо на сайті. На сайті ж відповіді на всі ваші запитання стосовно авіарейсів по Україні, а також міжнародних рейсів до Сімферополя та інших аеропортів України.