timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
Чернігів

Квитки на автобуси з Чернігова

ОНЛАЙН-СИСТЕМА

пункт отправления
пункт прибытия
дата отправления
Вы будете направлены на страницу нашего нового проекта busfor.ua для поиска билета.

Купити квитки в Чернігів через Інтернет дуже просто. Зробити це, а також подивитися розклад і наявність рейсів, кількість доступних вільних місць, здійснити бронювання квитків, можна на сайті.

Чернігів - місто, розташоване в Центральному регіоні України. Поблизу знаходяться такі міста, як Гомель і Ніжин. Квитки на автобуси в Чернігів постійно купуються в самих різних регіонах нашої країни і, отже, автобуси у напрямку до Чернігова і від Чернігова постійно курсують по Україні.

Міжміські маршрути, якими йдуть автобуси різних перевізників до Чернігова, передбачують комфортабельний транспорт. Це означає, що в автобусі, в більшості, випадків, маються туалет, кондиціонер, електрочайник та інші зручності. Таким чином, у пасажира залишається приємне враження від переїзду, не дивлячись на великі відстані, які іноді доводиться долати. Люди їздять з Чернігова до Шостки, Славутич, Дніпропетровськ, Київ та багато інших міст.

Що стосується періодичності руху автобусів, то рейси в довколишні міста здійснюються раз на 15-30 хвилин, тоді як графік руху автобусів більш далекого прямування можна уточнити на сайті. В основному, внутрішні рейси (по Україні) здійснюються щодня, а міжнародні рейси - два-три рази на тиждень.

Замовити квиток на автобус з Чернігова

На сайті можна замовити і купити квитки по Інтернет. Ви можете знайти інформацію про час прибуття тих чи інших рейсових автобусів, забронювати квитки і знайти будь-яку цікаву для вас інформацію про регулярні рейси.

Квитки на автобус з Чернігова в Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Харків, Полтаву, Житомир, Суми, Черкаси, Вінницю можна замовити прямо на сайті, вибравши рейс і заповнивши форму бронювання, після чого оплатити замовлення кредитною карткою через еквайрінг. У базу системи пасажирських автобусних перевезень занесені тисячі рейсів по Україні і в Європу, в тому числі і з Чернігова. Купуючи квиток на автобус через сайт, Ви економите свій час. На міжнародні автобусні рейси з Чернігова діє гнучка система знижок. Ви зможете значно заощадити на вартості поїздки, якщо Ви студент, пенсіонер, або купуєте відразу кілька квитків.

Квитки на автобус Чернігів – Київ

Квитки на автобус Чернігів – Житомир

Квитки на автобус Чернігів – Полтава

Квитки на автобус Чернігів – Миргород

Квитки на автобус Чернігів – Дніпропетровськ

Квитки на автобус Чернігів – Харків

Квитки на автобус Чернігів – Шостка

Квитки на автобус Чернігів - Нова Каховка

Квитки на автобус Чернігів – Суми

Квитки на автобус Чернігів – Славутич

Забронювати квиток на автобус з Чернігова

Послуга попереднього бронювання квитків з Чернігова до інших міст України або в Білорусь, Росію, Молдову доступна в тому випадку, якщо до відправлення рейсу залишилося не менше 2-х діб. При цьому Вам на електронну адресу приходить лист з номером бронювання, за яким Ви можете оплатити автобусний квиток в терміналі, касі агентства або офісі чи відділенні банку "Привата".

Для того, щоб отримати всю необхідну довідкову інформацію про міжнародні або внутрішніх автобусні рейси з Чернігова, замовити квиток, дізнатися графік і маршрут прямування, наявність вільних місць, вартість поїздки, а також існуючі спеціальні акції та способи які дають можливість купити квиток на автобус з Чернігова дешевше, зайдіть на наш сайт або зв'яжіться по телефону зі службою підтримки.

Для планування поїздки Вам безсумнівно може знадобиться купити квиток на автобус до Чернігова — і саме таку можливість також пропонує сайт. Ви дійсно можете попередньо спланувати проїзд по Центральному регіону України, північним областям і далі в будь-яку область України, при цьому пропонуються не лише квитки на автобуси, але і можливість купити онлайн авіаквитки в будь-який аеропорт України з найближчого аеропорту від Чернігова.

Автостанції в Чернігові

Три найбільші автостанції Чернігова знаходяться за адресами провулок Морінсона, 27 (Автостанція № 2), вулиця Перемоги, 3 (Автостанція № 1) та вулиця 50-річчя СРСР (Автостанція № 3). Точно розклад усіх рейсів, що здійснюються на цих станціях, з часом відправлення та прибуття, можна подивитися по посиланнях внизу сторінки. Що стосується, конкретних напрямків, бронювання та покупки, то всю цю інформацію можна знайти на сайті.

Всі автостанції постійно приймають автобуси, наступні за різними рейсам. Всі вони знаходяться в районах міста, звідки можна цілком зручно, швидко і дешево дістатися практично в будь-яку точку Чернігова. Якщо ви не хочете витрачати гроші на таксі, то до ваших послуг буде величезна кількість мікроавтобусів, які доставлять вас за призначенням.

З Автостанції № 1 пасажири відправляються в Миргород, Суми, Київ і інші популярні напрямки. Цей автовокзал є основним в Чернігові і здійснює прийом більшості ключових міжміських рейсів.

Автостанція № 2 Чернігова, знаходиться в 2 км від центру міста, що дуже зручно для пасажирів.

На Автостанцію № 3, в основному, прибувають автобуси з довколишніх населених міст. Повний розклад всіх рейсів усіх автостанцій Чернігова доступно по посиланнях з назвами автостанцій внизу сторінки.

Також, після того як вам вдалося купити квиток і дістатися до Чернігова автобусом, то вам не варто нехтувати можливістю відвідати цікаві місця, яких повно в цьому місті. Це і Троїцький собор, і Антонієві печери, і багато іншого. Тому, не пропустіть можливість побувати в пам'ятних місцях Чернігова, якщо така можливість передбачиться.