timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
Квитки на автобуси

Квитки на автобуси по Україні, в Росію і Європу

Зручний спосіб добратися в пункт призначення - скористатися автобусним транспортом. Забронювати і купити квиток на автобусні рейси по Україні і навіть за кордон можна на цьому сайті. Для цього виберіть пункт відправлення, дату та пункт прибуття, вкажіть кількість пасажирів. Деякі автоперевізники надають знижки для дітей, студентів, літніх людей і навіть групові. Для пошуку знижок досить натиснути + і в формі, що відкрилася внести дату народження і для студентів № студентського (національного або міжнародного зразка, наприклад: студентський ISIC).
В онлайн системі ви можете дізнатися інформацію про рейс, перевізника, по його транспортному засобу та ціну перевезення, адресу відправлення та прибуття (ця інформація відобразиться в подальшому і в квитку).

Кількість автобусних перевізників, які приєднуються до системи збільшується щодня, тому якщо сьогодні ви не знайдете потрібного Вам рейсу або буде недостатньо місць - зверніться до нашої системи пізніше (можливо хтось забронював місця, не викупив їх до встановленого часу і вони повернулися у вільний продаж).

Правила заповнення форми пошуку та бронювання квитків на міжміські автобуси по території України.

Для купівлі квитка через Інтернет необхідно вибрати місто з якого буде їхати пасажир, а також дату поїздки і кінцевий пункт.

Для замовлення квитка на міжміські автобуси необхідно:

1. Обрати міста
2. Обрати дату поїздки, при цьому бажаний часовий інтервал підбору.
3. Натисніть кнопку "Пошук".
4. Виберіть зі списку рейс і оформіть замовлення.
5. Заповніть всі контактні дані в розширеній формі (ім'я та прізвище, номер телефону та E-mail адреса має бути активним).
6. Якщо бронюєте квитки на кілька пасажирів (групова поїздка), натисніть кнопку "знижки".
7. Натисніть кнопку "Забронювати".
Або одразу купіть по кредитній картці через систему Інтернет-Банк.
8. Система замовить квитки негайно.
9. Ви отримуєте на І-Мейл - лист з підтвердженням, способами оплати і строком дії замовлення до якого потрібно буде оплатити квиток.

Примітка:
Попереднє замовлення на сайті дає можливість згодом оплатити квиток з повною упевненістю, що місце в автобусі буде закріплено за Вами.

Купити квитки на автобус через Інтернет можна прямо з особистого комп'ютера, а при замовленні заздалегідь немає необхідності їхати на автовокзал або автостанцію, адже чек з банківського платіжного терміналу або квитанцію про оплату замовлення через каси - необхідно пред'явити при посадці в автобус разом з роздрукованим електронним квитком. А при покупці по персональної банківської платіжної карти потрібно роздрукувати маршрутний лист пасажира автобуса і все це необхідно показати водієві автобуса.

До поїздки Ви можете зателефонувати службі підтримки для уточнення будь-яких питань, а також для отримання рекомендацій та довідок про регулярний автобусний рейс.

Як купити квитки на автобуси

Для того щоб купити квиток - доступно кілька методів оплати:

1. через платіжні термінали "Банк 24" (банк BNK.UA) після бронювання на сайті;
2. покупка автобусного квитка в платіжних терміналах "Банк 24" (див. адреси терміналів);
3. в туристичних агентствах і касах авіа-агентств у всіх містах України (уточнюйте в контакт ценрі);
4. в Київському офісі відділу підтримки клієнтів і контакт центрі (див. контакти);
5. банківською карткою Visa/Mastercard - на сайті онлайн (через еквайринг).
6. покупка квитків на автобуси в касах уповноваженого банку (уточнюйте в контакт ценрі).
7. з оплатою через банк (уточнюйте в контакт ценрі).
8. з оплатою через поштові відділення на територии України (уточнюйте в контакт ценрі).

Всі форми роздруківок і квитанцій, отримані після оплати необхідно зберігати. Деякі з них є проїзними документами (уточнюйте в контакт ценрі).

Паперовий квиток ММ1 роздруковується при продажу в офісах агентств, є проїзним та фінансовим документом для внутрішніх і міжнародних рейсів.

Квиток-банківська квитанція (чек) - квитанція про оплату - видається при оплаті через банківський платіжний термінал «Банк 24» (Банк Національний Кредит). Є проїзним та фінансовим документом.

Лист Бронювання. Після бронювання можна одразу роздрукувати або зберегти, його копія додатково приходить на вказану електронну пошту. Його номер і дата рейсу необхідні для викупу заброньованого квитка через каси, турагентства і для введення інформації, для того, щоб викупити через термінали самообслуговування.

Маршрутний Лист Пасажира - проїзний документ, що отримується через інтернет. Його необхідно роздрукувати після оплати через інтернет-еквайринг на сайті. Копія МЛП після оплати приходить на електронну пошту замовника. Пред'являється при посадці в автобус. Маршрутний Лист не є фінансовим документом, тому, якщо необхідно, обмінюється в автобусі або в офісах на квиток.

За 2 дні і менш до відправлення, як правило, функція бронювання не доступна.
Час викупу заброньованого місця в автобусі визначається перевізником (зазвичай це 24 години) і відображається в листі бронювання.

За 1 день - можна купити квиток одразу (не бронюючи на сайті) в терміналах «Банк24», на сайті онлайн, а також в касах і офісах.
(Приміром, термінали розташовані на всіх станція Метро в Києві та в усіх містах України).

Порядок бронювання, оплати та отримання квитків

На сайті пропонуються послуги по замовленню і покупці квитків онлайн на міжміські автобусні рейси і маршрути з більшості міст України.

Процедура обробки заявки:

1. Заявка буде оброблена в автоматичному режимі. У разі необхідності фахівець буде зв'язуватися за вказаними в заявці координатам (по телефону і електронною поштою).
2. Після замовлення бронювання квитка буде вислано підтвердження, в якому вказується уточнена вартість вашого замовлення і строк, у який має бути проведена повна оплата.
3. Підтверджена вартість квитків не може відрізнятись від вказаної на сайті, окрім випадків зміни тарифів компанії-перевізника.
4. За фактом оплати оформляються електронні квитки і посадкові пасажирські записи (місце в автобусі), що підтверджують оплату поїздки.
Посадочні талони, чеки, квитанції або роздруківки будуть відправлені замовнику по електронній пошті, а також видаються в пунктах оплати, в залежності від способу оплати квитка на автобус.

Як оплатити квиток на автобус якщо він замовлений заздалегідь:

Після надходження оплати, статус вашого замовлення перейде в клієнтський розділ. Після чого Вам можуть подзвонити зі служби підтримки та запропонувати необхідні відомості про місцерозташування вокзалу, підтвердження або скасування рейсу і т.д.

Автобуси по Україні

Україна густонаселена країна з великою територією і розгалуженою мережею доріг. Тому автобусні перевезення сильно розвинені і виконують важливу соціальну роль, поєднуючи всі населені пункти України. Автобусний транспорт найбільш доступний для населення, так як є одним з найдешевших засобів пересування. На автобусному транспорті застосовуються дитячі, студентські, групові знижки. Є безкоштовний проїзд для найбільш незахищених груп населення. Держава суворо стежить за виконанням автоперевізниками всіх вимог безпеки на транспорті.

Найбільшими центрами обслуговування автоперевізників та пасажирів є автостанції та автовокзали. Існують обласні об'єднання автостанцій, робота яких координується єдиним центром. Найбільш великі об'єднання: державне підприємство Київпассервіс і муніципальне Київпастранс (Автостанція «Видубичі», «АС Дачна» «Теремки» та інші). Крім державних і муніципальних автостанцій, в Україні є об'єднання автостанцій - це ДОПАС (Дніпропетровське Об'єднання пасажирських автостанцій), Полтавське, Харківське, Сумське, Кримське, Херсонське, Миколаївське, Одеське та інші об'єднання.
Об'єднання автостанцій включають в себе мережу локальних автостанцій, з'єднані єдиною системою управління і продажів. Локальні системи продажів дозволяють в онлайн режимі здійснювати продаж автобусних квитків, вести статистику витримування розкладу автоперевізниками, інформувати населення про послуги перевізників: розкладі, ціною на квиток, типі і класі комфорту автобуса і інше.

Центральний Автовокзал в Києві

Центральний Автовокзал Києва розташований в районі Московської площі. Адреса автовокзалу: проспект Науки, 1/2, Київ, Україна, індекс 03039, автовокзал знаходиться біля нової станції метро "Деміївська". Автобусні рейси, які обслуговує автовокзал «Центральний» прибувають і відправляються практично у всі міста та населені пункти України. Київський Центральний Автовокзал - один з найпотужніших транзитних пунктів України, через нього щодня проходять тисячі трансферних пасажирів, що прилітають в аеропорт Бориспіль та Жуляни, які приїжджають поїздами в столицю України і прямують далі. Потоки трудової, етнічної та ділової міграції обслуговуються автоперевізниками і автовокзалом.

Можна виділити кілька основних напрямів транспортних потоків, які обслуговуються на центральній автостанції Києва.

У південному напрямку від Києва відправляє автобуси в Одесу, Миколаїв, Херсон. Є автобуси з Києва в Татарбунари, Овідіополь, Затоку, Білгород-Дністровський, Болград.

У східному напрямку з Києва слідують автобуси в Красноград, Полтаву, Харків. Є рейс в Маріуполь. Автоперевізник Маріуполь-Авто виконує рейси з Києва в Дніпропетровськ, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

У західному напрямку від Києва з автостанції щодня відправляють автобуси автоперевізники - Васільковтрансавто, Автокараван, УкрБус в Житомир, Хмельницький, Трускавець, Хмільник. У цих містах багато лікарень та баз відпочинку. Завжди можна купити квитки на автобус в західні регіони з Києва в Яремче, Чернівці, Верховину, Косів. Цими маршрутами їздять в зимовий період гірськолижники. Туристам доступні рейси в історичні та культурні центри західної України: до Львова, в Дубно, в Івано-Франківськ, Тернопіль і в Хотин.

Географія автобусних маршрутів зі столиці України охоплює всі великі міста та населені пункти України. Для перегляду розкладу рейсів не вистачить і сотень сторінок. Тому розвиваються сучасні технології, що дозволяють в електронному вигляді за допомогою Інтернету одержати всю необхідну інформацію.

Нижче приведена коротка інформація про міста і вартість квитка на автобус на основних рейсах з Києва:

Автобуси Київ - Дніпропетровськ. Квитки від 220 грн;

Автобуси Київ - Одеса. Ціна квитка від 220 грн;

Автобуси Київ - Маріуполь. Ціна квитка - 390 грн;

Автобуси Київ - Запоріжжя. Ціна квитків - від 230 грн;

Автобуси Київ - Буковель. Ціна квитків по - 380 грн;

Київ - Трускавець. Ціна квитка - 320 грн;

Київ - Яремче. Ціна квитка - 240 грн;

Київ - Білгород-Дністровський - 250 грн;

З Києва до Мелітополя і Бердянська - 360 грн;

Автобуси Київ - Володимир-Волинський - 220 грн;

В Дніпродзержинськ і Токмак - 210 грн;

Автобуси Київ - Львів, вартість квитка - 220 грн;

Автобуси Київ - Тернопіль, вартість квитка - 225 грн;

Автобуси Київ - Івано-Франківськ - 260 грн;

Автобуси Київ - Кам'янець-Подільський - 190 грн;

Автобуси в Хмельницький, ціна - 150 грн;

Автобуси в Кіровоград, вартість - 215 грн;

Автобуси Київ - від 362 грн;

Автобуси Київ - Чернівці, ціна квитків - 222 грн.

Квитки на автобуси Одеса - аеропорт Бориспіль, ціна - 221 грн.

Квитки на автобуси Дніпропетровськ - аеропорт Бориспіль, ціна - 215 грн.

Квитки на автобуси Маріуполь - Бориспіль аеропорт, ціна - 370 грн.

Точні ціни утримуються в онлайн системі і відображаються при бронюванні квитків.
В залежності від рейсу чи сезону - можливі зміни в цінах на квитки, а також і в напрямках.


Головний міжнародний аеропорт України - Бориспіль

Організовано заїзд і стоянка автобусів до Аеропорту Бориспіль, обладнані місця очікування рейсів для пасажирів перед будівлею темінала "B". Створена автостанція в аеропорту Бориспіль, яка сприяє розвитку не тільки автобусних перевезень, а й усієї мульти-транспортної галузі в цілому.

Автостанція аеропорту Бориспіль - (автобусний термінал) створює умови для комфортної поїздки по Україні, відповідно прилітаючи на літаку в Бориспіль, можна без пересадок в Києві, доїхати на автобусах в більшість областей України, до багатьох обласних центрів і навіть в міста Криму.


Автостанція "Видубичі"

Одним з факторів розвитку пасажирських регулярних автоперевезень свідчить реконструкція автостанції " Видубичі", яка щомісяця збільшує пасажиропотік. Розклад автостанції настільки насичений, що кожні 10-15 хвилин відбувається відправлення маршрутних автобусів на приміських, внутрішньообласних та міжобласних рейсах. Квитки на автобуси, що відправляються з автостанції "Видубичі", можна купити в терміналах "Банк 24", в турфірмах і в авіа-агентствах! Керівництво автостанції сприяє продажу квитків автостанції "Видубичі" через Інтернет.Міжміські автобуси в міста України

Чернігів Дніпропетровськ Кривий Ріг
Львів Маріуполь Одеса