timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
Квитки на автобуси

Квитки на автобуси по Україні, в Росію і Європу

ОНЛАЙН-СИСТЕМА

пункт отправления
пункт прибытия
дата отправления
Вы будете направлены на страницу нашего нового проекта busfor.ua для поиска билета.

Рейсы онлайн
Цены билетов
Расписание
Наличие мест
Бронирование
Продажа билетов

Зручний спосіб добратися в пункт призначення - скористатися автобусним транспортом. Забронювати і купити квиток на автобусні рейси по Україні і навіть за кордон можна на цьому сайті. Для цього виберіть пункт відправлення, дату та пункт прибуття, вкажіть кількість пасажирів. Деякі автоперевізники надають знижки для дітей, студентів, літніх людей і навіть групові. Для пошуку знижок досить натиснути + і в формі, що відкрилася внести дату народження і для студентів № студентського (національного або міжнародного зразка, наприклад: студентський ISIC).
В онлайн системі ви можете дізнатися інформацію про рейс, перевізника, по його транспортному засобу та ціну перевезення, адресу відправлення та прибуття (ця інформація відобразиться в подальшому і в квитку).

Кількість автобусних перевізників, які приєднуються до системи збільшується щодня, тому якщо сьогодні ви не знайдете потрібного Вам рейсу або буде недостатньо місць - зверніться до нашої системи пізніше (можливо хтось забронював місця, не викупив їх до встановленого часу і вони повернулися у вільний продаж).

Правила заповнення форми пошуку та бронювання квитків на міжміські автобуси по території України.

Для купівлі квитка через Інтернет необхідно вибрати місто з якого буде їхати пасажир, а також дату поїздки і кінцевий пункт.

Для замовлення квитка на міжміські автобуси необхідно:

1. Обрати міста
2. Обрати дату поїздки, при цьому бажаний часовий інтервал підбору.
3. Натисніть кнопку "Пошук".
4. Виберіть зі списку рейс і оформіть замовлення.
5. Заповніть всі контактні дані в розширеній формі (ім'я та прізвище, номер телефону та E-mail адреса має бути активним).
6. Якщо бронюєте квитки на кілька пасажирів (групова поїздка), натисніть кнопку "знижки".
7. Натисніть кнопку "Забронювати".
Або одразу купіть по кредитній картці через систему Інтернет-Банк.
8. Система замовить квитки негайно.
9. Ви отримуєте на І-Мейл - лист з підтвердженням, способами оплати і строком дії замовлення до якого потрібно буде оплатити квиток.

Примітка:
Попереднє замовлення на сайті дає можливість згодом оплатити квиток з повною упевненістю, що місце в автобусі буде закріплено за Вами.

Купити квитки на автобус через Інтернет можна прямо з особистого комп'ютера, а при замовленні заздалегідь немає необхідності їхати на автовокзал або автостанцію, адже чек з банківського платіжного терміналу або квитанцію про оплату замовлення через каси - необхідно пред'явити при посадці в автобус разом з роздрукованим електронним квитком. А при покупці по персональної банківської платіжної карти потрібно роздрукувати маршрутний лист пасажира автобуса і все це необхідно показати водієві автобуса.

До поїздки Ви можете зателефонувати службі підтримки для уточнення будь-яких питань, а також для отримання рекомендацій та довідок про регулярний автобусний рейс.

Як купити квитки на автобуси

Для того щоб купити квиток - доступно кілька методів оплати:

1. через платіжні термінали "Банк 24" (банк BNK.UA) після бронювання на сайті;
2. покупка автобусного квитка в платіжних терміналах "Банк 24" (див. адреси терміналів);
3. в туристичних агентствах і касах авіа-агентств у всіх містах України (уточнюйте в контакт ценрі);
4. в Київському офісі відділу підтримки клієнтів і контакт центрі (див. контакти);
5. банківською карткою Visa/Mastercard - на сайті онлайн (через еквайринг).
6. покупка квитків на автобуси в касах уповноваженого банку (уточнюйте в контакт ценрі).
7. з оплатою через банк (уточнюйте в контакт ценрі).
8. з оплатою через поштові відділення на територии України (уточнюйте в контакт ценрі).

Всі форми роздруківок і квитанцій, отримані після оплати необхідно зберігати. Деякі з них є проїзними документами (уточнюйте в контакт ценрі).

Паперовий квиток ММ1 роздруковується при продажу в офісах агентств, є проїзним та фінансовим документом для внутрішніх і міжнародних рейсів.

Квиток-банківська квитанція (чек) - квитанція про оплату - видається при оплаті через банківський платіжний термінал «Банк 24» (Банк Національний Кредит). Є проїзним та фінансовим документом.

Лист Бронювання. Після бронювання можна одразу роздрукувати або зберегти, його копія додатково приходить на вказану електронну пошту. Його номер і дата рейсу необхідні для викупу заброньованого квитка через каси, турагентства і для введення інформації, для того, щоб викупити через термінали самообслуговування.

Маршрутний Лист Пасажира - проїзний документ, що отримується через інтернет. Його необхідно роздрукувати після оплати через інтернет-еквайринг на сайті. Копія МЛП після оплати приходить на електронну пошту замовника. Пред'являється при посадці в автобус. Маршрутний Лист не є фінансовим документом, тому, якщо необхідно, обмінюється в автобусі або в офісах на квиток.

За 2 дні і менш до відправлення, як правило, функція бронювання не доступна.
Час викупу заброньованого місця в автобусі визначається перевізником (зазвичай це 24 години) і відображається в листі бронювання.

За 1 день - можна купити квиток одразу (не бронюючи на сайті) в терміналах «Банк24», на сайті онлайн, а також в касах і офісах.
(Приміром, термінали розташовані на всіх станція Метро в Києві та в усіх містах України).

Порядок бронювання, оплати та отримання квитків

На сайті пропонуються послуги по замовленню і покупці квитків онлайн на міжміські автобусні рейси і маршрути з більшості міст України.

Процедура обробки заявки:

1. Заявка буде оброблена в автоматичному режимі. У разі необхідності фахівець буде зв'язуватися за вказаними в заявці координатам (по телефону і електронною поштою).
2. Після замовлення бронювання квитка буде вислано підтвердження, в якому вказується уточнена вартість вашого замовлення і строк, у який має бути проведена повна оплата.
3. Підтверджена вартість квитків не може відрізнятись від вказаної на сайті, окрім випадків зміни тарифів компанії-перевізника.
4. За фактом оплати оформляються електронні квитки і посадкові пасажирські записи (місце в автобусі), що підтверджують оплату поїздки.
Посадочні талони, чеки, квитанції або роздруківки будуть відправлені замовнику по електронній пошті, а також видаються в пунктах оплати, в залежності від способу оплати квитка на автобус.

Як оплатити квиток на автобус якщо він замовлений заздалегідь:

Після надходження оплати, статус вашого замовлення перейде в клієнтський розділ. Після чого Вам можуть подзвонити зі служби підтримки та запропонувати необхідні відомості про місцерозташування вокзалу, підтвердження або скасування рейсу і т.д.

Автобуси по Україні

Україна густонаселена країна з великою територією і розгалуженою мережею доріг. Тому автобусні перевезення сильно розвинені і виконують важливу соціальну роль, поєднуючи всі населені пункти України. Автобусний транспорт найбільш доступний для населення, так як є одним з найдешевших засобів пересування. На автобусному транспорті застосовуються дитячі, студентські, групові знижки. Є безкоштовний проїзд для найбільш незахищених груп населення. Держава суворо стежить за виконанням автоперевізниками всіх вимог безпеки на транспорті.

Найбільшими центрами обслуговування автоперевізників та пасажирів є автостанції та автовокзали. Існують обласні об'єднання автостанцій, робота яких координується єдиним центром. Найбільш великі об'єднання: державне підприємство Київпассервіс і муніципальне Київпастранс (Автостанція «Видубичі», «АС Дачна» «Теремки» та інші). Крім державних і муніципальних автостанцій, в Україні є об'єднання автостанцій - це ДОПАС (Дніпропетровське Об'єднання пасажирських автостанцій), Полтавське, Харківське, Сумське, Кримське, Херсонське, Миколаївське, Одеське та інші об'єднання.
Об'єднання автостанцій включають в себе мережу локальних автостанцій, з'єднані єдиною системою управління і продажів. Локальні системи продажів дозволяють в онлайн режимі здійснювати продаж автобусних квитків, вести статистику витримування розкладу автоперевізниками, інформувати населення про послуги перевізників: розкладі, ціною на квиток, типі і класі комфорту автобуса і інше.

Центральний Автовокзал в Києві

Центральний Автовокзал Києва розташований в районі Московської площі. Адреса автовокзалу: проспект Науки, 1/2, Київ, Україна, індекс 03039, автовокзал знаходиться біля нової станції метро "Деміївська". Автобусні рейси, які обслуговує автовокзал «Центральний» прибувають і відправляються практично у всі міста та населені пункти України. Київський Центральний Автовокзал - один з найпотужніших транзитних пунктів України, через нього щодня проходять тисячі трансферних пасажирів, що прилітають в аеропорт Бориспіль та Жуляни, які приїжджають поїздами в столицю України і прямують далі. Потоки трудової, етнічної та ділової міграції обслуговуються автоперевізниками і автовокзалом.

Можна виділити кілька основних напрямів транспортних потоків, які обслуговуються на центральній автостанції Києва.

У південному напрямку від Києва відправляє автобуси в Одесу, Миколаїв, Херсон. Є автобуси з Києва в Татарбунари, Овідіополь, Затоку, Білгород-Дністровський, Болград.

У східному напрямку з Києва слідують автобуси в Красноград, Полтаву, Харків. Є рейс в Маріуполь. Автоперевізник Маріуполь-Авто виконує рейси з Києва в Дніпропетровськ, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь.

У західному напрямку від Києва з автостанції щодня відправляють автобуси автоперевізники - Васільковтрансавто, Автокараван, УкрБус в Житомир, Хмельницький, Трускавець, Хмільник. У цих містах багато лікарень та баз відпочинку. Завжди можна купити квитки на автобус в західні регіони з Києва в Яремче, Чернівці, Верховину, Косів. Цими маршрутами їздять в зимовий період гірськолижники. Туристам доступні рейси в історичні та культурні центри західної України: до Львова, в Дубно, в Івано-Франківськ, Тернопіль і в Хотин.

Географія автобусних маршрутів зі столиці України охоплює всі великі міста та населені пункти України. Для перегляду розкладу рейсів не вистачить і сотень сторінок. Тому розвиваються сучасні технології, що дозволяють в електронному вигляді за допомогою Інтернету одержати всю необхідну інформацію.

Нижче приведена коротка інформація про міста і вартість квитка на автобус на основних рейсах з Києва:

Автобуси Київ - Дніпропетровськ. Квитки від 220 грн;

Автобуси Київ - Одеса. Ціна квитка від 220 грн;

Автобуси Київ - Маріуполь. Ціна квитка - 390 грн;

Автобуси Київ - Запоріжжя. Ціна квитків - від 230 грн;

Автобуси Київ - Буковель. Ціна квитків по - 380 грн;

Київ - Трускавець. Ціна квитка - 320 грн;

Київ - Яремче. Ціна квитка - 240 грн;

Київ - Білгород-Дністровський - 250 грн;

З Києва до Мелітополя і Бердянська - 360 грн;

Автобуси Київ - Володимир-Волинський - 220 грн;

В Дніпродзержинськ і Токмак - 210 грн;

Автобуси Київ - Львів, вартість квитка - 220 грн;

Автобуси Київ - Тернопіль, вартість квитка - 225 грн;

Автобуси Київ - Івано-Франківськ - 260 грн;

Автобуси Київ - Кам'янець-Подільський - 190 грн;

Автобуси в Хмельницький, ціна - 150 грн;

Автобуси в Кіровоград, вартість - 215 грн;

Автобуси Київ - від 362 грн;

Автобуси Київ - Чернівці, ціна квитків - 222 грн.

Квитки на автобуси Одеса - аеропорт Бориспіль, ціна - 221 грн.

Квитки на автобуси Дніпропетровськ - аеропорт Бориспіль, ціна - 215 грн.

Квитки на автобуси Маріуполь - Бориспіль аеропорт, ціна - 370 грн.

Точні ціни утримуються в онлайн системі і відображаються при бронюванні квитків.
В залежності від рейсу чи сезону - можливі зміни в цінах на квитки, а також і в напрямках.


Головний міжнародний аеропорт України - Бориспіль

Організовано заїзд і стоянка автобусів до Аеропорту Бориспіль, обладнані місця очікування рейсів для пасажирів перед будівлею темінала "B". Створена автостанція в аеропорту Бориспіль, яка сприяє розвитку не тільки автобусних перевезень, а й усієї мульти-транспортної галузі в цілому.

Автостанція аеропорту Бориспіль - (автобусний термінал) створює умови для комфортної поїздки по Україні, відповідно прилітаючи на літаку в Бориспіль, можна без пересадок в Києві, доїхати на автобусах в більшість областей України, до багатьох обласних центрів і навіть в міста Криму.


Автостанція "Видубичі"

Одним з факторів розвитку пасажирських регулярних автоперевезень свідчить реконструкція автостанції " Видубичі", яка щомісяця збільшує пасажиропотік. Розклад автостанції настільки насичений, що кожні 10-15 хвилин відбувається відправлення маршрутних автобусів на приміських, внутрішньообласних та міжобласних рейсах. Квитки на автобуси, що відправляються з автостанції "Видубичі", можна купити в терміналах "Банк 24", в турфірмах і в авіа-агентствах! Керівництво автостанції сприяє продажу квитків автостанції "Видубичі" через Інтернет.Міжміські автобуси в міста України

Чернігів Дніпропетровськ Кривий Ріг
Львів Маріуполь Одеса