timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
Львів

Квитки на автобус зі Львова

ОНЛАЙН-СИСТЕМА

пункт отправления
пункт прибытия
дата отправления
Вы будете направлены на страницу нашего нового проекта busfor.ua для поиска билета.

Львів - великий транспортний вузол у Львівській області з добре розвиненою мережею автомобільних і залізничних шляхів. Також Львів - велечезний національно-культурний та освітньо-науковий центр Західної України.

З автовокзалу Львова відправляються сотні автобусів, які пов'язують українські міста з курортами львівської, івано-франківської, Закарпатської областей. Крім того, Ви можете купити квитки на міжнародні регулярні автобусні рейси зі Львова в Польщу, Німеччину, Чехію та багато інших європейських країн. Рейси зі Львова здійснюються багатьма перевізниками на протязі довгого часу, багато з них є нашими партнерами. Це, в свою чергу, гарантує надійність, безпеку і якість пасажирського перевезення, а завдяки гнучкій системі знижок Ви завжди зможете купити квиток дешевше.

Купити квиток на автобус зі Львова

Пошук і покупку квитків через Інтернет легко здійснити на сайті. Тут же ви можете знайти інформацію про час прибуття тих чи інших автобусів, забронювати квитки та знайти будь-яку цікаву для вас інформацію щодо рейсів.

Квиток на автобус зі Львова в Ужгород, Луцьк, Київ, Чернівці можна купити прямо на нашому сайті, вибравши рейс, який цікавить Вас і заповнивши поля спеціальної форми замовлення і сплативши замовлення кредитною карткою через еквайрінг. В базу нашої системи занесені тисячі рейсів по Україні і Європі, в тому числі і з Львова. Купуючи квиток на автобус через сайт, ви економите час, а на міжнародні автобусні рейси зі Львова діє гнучка система знижок, Ви зможете значно заощадити на вартості поїздки, якщо є студентом або пенсіонером, чи купуєте відразу кілька квитків.

Забронювати квиток на автобус зі Львова

Послуга попереднього бронювання квитків зі Львова по містах України або в Європу доступна в тому випадку, якщо до відправлення рейсу залишилося не менше доби. При цьому Вам на електронну адресу приходить лист з номером бронювання, за яким Ви можете оплатити автобусний квиток в терміналі, касі турагентства або відділенні "Привата" з відстрочкою до двох діб.

Для того, щоб отримати всю необхідну Вам інформацію про міжнародні або внутрішні автобусні рейси зі Львова, замовити квиток, дізнатися графік і маршрут слідування, наявність і номери вільних місць, вартість поїздки, а також існуючих акціях і способах які дають можливість купити квиток на автобус зі Львова дешево, зайдіть на наш сайт або зв'яжіться по телефону зі службою підтримки.

Купити квиток на автобус до Львова

Можливість купити квиток на автобус до Львова пропонує наш сайт. Ви можете попередньо спланувати поїздку по Західному регіону, в Карпати або Закарпатті, при цьому пропонуються не тільки квитки на автобуси, а й можливість купити онлайн авіаквитки в будь-який аеропорт України зі Львова.

Ціни квитків на автобуси:

Автобуси Львів - Київ, ціна квитка 220 грн.

Автобуси Львів - Дрогобич - ціна квитка 42 грн;

Автобуси Львів - Дубно, ціна квитка 72 грн.

Автобуси Львів - Рівне, ціна квитка 92 грн.

Автобуси Львів - Житомир, ціна квитка 160 грн.

Автобуси Львів - Трускавець, ціна квитка 45 грн.

Автобуси Львів - Ужгород, ціна квитка 91 грн.

Автобуси Львів - Івано-Франківськ, ціна квитка 55 грн.

Автобуси Львів - Тернопіль, ціна квитка 51 грн.

Автобуси Львів - Стрий, ціна квитка 25 грн.

Автовокзали Львова

Географія автобусних рейсів зі Львова постійно розширюється, тому для обслуговування автобусів, що курсують по всіх регіонах України, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя в місті працюють великі автостанції - це автовокзал "Львів" (вул. Стрийська, 109) і Автостанція № 8 (пл. Двірцева, 1) З цих станцій йдуть автобуси по безлічі напрямків. Зі Львова ви можете відправитися в Ужгород, Київ, Чернівці та в будь-які інші питання, що цікавлять вас населені пункти попередньо уточнивши розклад автобусів.

Центральний автовокзал міста Львів є найбільшим в Регіоні. Тому, приїхавши в Львів на автобусі, ви зможете в комфортних умовах перекусити, відігрітися або просто почекати таксі. Від зупинки громадського транспорту "Автовокзал Львів" відходить велика кількість маршрутних таксі та міських автобусів, які розвозять прибулих пасажирів по всьому місту. Тому, ви можете не сумніватися, що без проблем потрапите в потрібне вам місце без зайвих витрат часу і грошей.

Автостанція № 8 - другий за величиною автобусний портал Львова, він також обслуговує велику кількість рейсів, у тому числі і міжнародних.

Міжнародні автобуси зі Львова

Міжнародні автобусні рейси зі Львова і в напрямку Львова з Європейських країн здійснюються комфортабельними автобусами, оснащеними необхідними зручностями, такими, як, наприклад, туалет, кондиціонер або електрочайник. Завдяки цьому, ви зможете не хвилюватися про якість поїздки і зберегти про неї самі позитивні враження.

Ви можете купити квитки на міжнародні автобуси зі Львова в Польщу, Чехію, Німеччину, Румунію і під Францію (Париж). Рейси автобусів в Європу зі Львова здійснюються як регулярно, так і протягом літнього сезону.

Аеропорт Львова

Міжнародний аеропорт Львів займає перше місце за пасажиропотоком в Західній Україні. Знаходиться в шести кілометрах на південь від центру Львова, має розгалужену мережу маршрутів, а також виконує як внутрішні, так і міжнародні авіарейси. Аеропорт Львова вважається одним з найбільших в Україні, так як його пропускна спроможність після реконструкції досягла 2000 пасажирів на годину, а сам аеропорт може здійснювати до 20 вильотів на годину. На нашому сайті Ви можете забронювати авіаквитки зі Львова >в Варшаву, Москву, Рим і багато українських міста, а також замовити трансфер між аеропортом і будь-яким іншим населеним пунктом Львівській області.