timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus

SkyBus. ТРАНСФЕР - АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"

Генеральний партнер нашого сайту - онлайн-сервіс пошука робітників для ремонту БУДВЕР ®. Майстри дорожать рейтингом тут.

Офіційний сайт проекту SkyBus.kiev.ua призначений для пасажирів подорожуючих по Україні та за кордон. На сайті можна купити квитки на автобуси, жд квитки, а також авіаквитки з аеропорту Борисполя. Як показує статистика, Інтернет ресурс Sky Bus дуже корисний як для громадян України, які планують свою поїздку, так і для туристів з усіх країн світу, які в більшості випадків починають свою поїздку по Україні саме з аеропорту Бориспіль.

Особливим сервісом є можливість купити квитки на автобуси Sky Bus, адже це досить комфортний спосіб дістатися до міста Києва з аеропорту "Бориспіль" - Саме замовивши трансфер Skybus.kiev.ua.

Автобуси запам'ятовується розмальовки регулярно відправляються від пасажирських терміналів B, D і F аеропорту Бориспіль. Sky Bus курсує цілодобово між аеропортом "Бориспіль" і Південним терміналом Центрального Залізничного вокзалу Києва, біля якого знаходиться автостанція "Київ", і виїжджають міжміські автобуси по Україні.

Проміжна зупинка СкайБас біля станції метро "Харківська", а далі маршрут проходить неподалік від Центрального Автовокзалу Києва, з якого щодня відправляються міжнародні автобуси в Європу.

Після прибуття автобусів Sky Bus до Південного терміналу - Центрального ЖД вокзалу, далі на міському транспорті можна доїхати і до Київського аеропорту "Київ - Жуляни".

Трансфер Sky Bus працює цілодобово, строго за графіком у будь-який час дня і ночі, незалежно від погоди і сезону. При цьому підключений модуль - " Всеукраїнська система онлайн бронювання квитків "дає можливість уточнити регулярність руху автобусів з будь-якої точки світу.

Інтервали між рейсами Скайбус близько 15 хвилин у денний час і 30-45 хвилин вночі. Час у дорозі - 45-55 хвилин.

Автобуси Sky Bus дуже дешево і комфортно довезуть в місто Київ і дозволять продовжити подальшу подорож, якщо ви заздалегідь купили квитки на поїзд, автобуси або квиток на літак онлайн на сайті SKYBUS.KIEV.UA

Бажаємо Вам приємного польоту, а ми подбаємо про зручний трансфер.