timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Аеропорт Одеси

Міжнародний Аеропорт Одеси

Odessa International Airport

IATA / ICAO: ODS / UKOO

Міжнародний аеропорт Одеса виконує як внутрішні, так і міжнародні рейси, будучи єдиним великим аеропортом даного обласного центру. Знаходиться він у південно-західній частині міста, від центру до нього - 7,5 км, від міської межі забудов - 1,2 км. Цей аеропорт вважається одним з найбільших в Україні, тому що в рік його пасажиропотік становить понад 800 тисяч осіб, а розташувався він на площі 570 га.
Добратися з Одеського аеропорту можна в усі великі міста України, країни СНД і Європи, а також в Африку й Азію.
У міжнародному аеропорту приземляються лайнери великих авіакомпаній: Австрії, Ель-Ал, LOT, Турецькі авіалінії тощо

Аеродром

Штучна злітно-посадкова смуга аеропорту забезпечена радіотехнічними засобами управління, метеооборудованіем і сучасної світлосигнальної системою, що робить зліт і посадку лайнерів безпечними в будь-який час доби і при будь-якій погоді. Довжина даної смуги більше 2800 м.
Аеродром здатний приймати повітряні судна типу Boing, Ан, Іл, Ту, вертольоти і легкі літаки.

Пасажирський термінал

Пасажирський термінал здатний обслуговувати в годину більше 400 пасажирів внутрішніх і міжнародних рейсів. Також тут є вантажний термінал.

Послуги в аеропорту

До послуг пасажирів в аеропорту є паркування для автомобілів і служба оренди автотранспорту. У комфортабельних залах очікування можна приємно провести час за чашкою кави в м'яких кріслах. Тут існує велика мережа кафетеріїв, ресторанів, магазинів, Duty free, філій банків і пункти обміну валюти. Не забуті також пасажири з обмеженими фізичними можливостями: для їх зручності - ескалатори та пандуси, кнопки виклику персоналу і т.д.
Популярністю користується послуга пакування багажу. Є, звичайно, і камера схову.
В аеропорту Одеси діє єдина довідкова служба, дзвонити в яку можна як зі стаціонарного телефону (0-900-31-657-1), так і мобільного (657).
Безкоштовну інформацію про вильоти, прильоти і т.д. можна отримати в довідковому бюро або зателефонувавши на тел. (+38 048) 770-81-63.

Проїзд в аеропорт

Дістатися до аеропорту можна рейсовими автобусами № 117 і № 129. Перший відправляється від інфекційної лікарні, розташованої на ул.Пастера, 7 і проходить через центр Одеси та залізничний вокзал.
Рейс № 129 відправляється від ринку Привоз і теж проходить через залізничний вокзал, що дуже зручно для транзитних пасажирів.
Автобусна зупинка в аеропорту знаходиться навпроти будівлі аеровокзалу, поруч з парковкою. Автобуси прибувають і відправляються з періодичністю 10-20 хвилин.
На громадському транспорті за годину ви доберетеся з аеропорту в центр Одеси. Якщо вирішите скористатися послугами таксі, які чекають пасажирів на стоянці поруч із аеровокзалом, поїздка в центр триватиме не більше 20 хвилин.