timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Бронювання квитків

Безкоштовне бронювання квитків

На сайті здійснюється бронювання квитків на автобуси й літаки.

Безкоштовне бронювання не тягне за собою ніяких зобов'язань з боку клієнта, ніяк не впливає на вартість і не має на увазі ніяких додаткових комісій або платежів. Спробувати забронювати квиток можна навіть, якщо Ви не збираєтеся його викуповувати згодом.

На кожне бронювання генерується унікальний номер, який буде вказаний в документі, згідно якого необхідно внести платіж для оформлення квитка.

Кожне бронювання має термін, який буде вказано в документі (який відправляється на і-мейл).

Безкоштовне онлайн бронювання квитків проводиться через інтерактивний модуль транспортного сервера, а форма встановлена на сайті, передає на сервер дані, які надає замовник квитків.

Важливо: забронювати квиток можливо тільки заздалегідь, не менше ніж за 2 дні до відправлення рейсу, а за 1 день до відправлення можливо тільки лише одразу купити електронний квиток на сайті (онлайн або банківською картою).

Безкоштовне тимчасове бронювання квитків - зручний сервіс для клієнтів, розроблений спеціально для того, щоб стали можливими кілька видів оплати (тобто не тільки моментальна оплата на сайті за допомогою пластикової карти, а й через платіжний термінал, в касі офісу компанії та інші), а також дати можливість клієнтам відкласти момент оплати на деякий час.

Безкоштовне бронювання - функція, яка не тягне за собою ніяких зобов'язань з боку клієнта, але, тим не менш, робить резерв на обрані квитки на деякий час. Якщо оплата за квитки не буде внесена в період, зазначений у листі бронювання, резерв квитків видаляється з системи без будь-яких наслідків, а раніше заброньовані квитки знову стають доступними до продажу. Безкоштовне бронювання ніяк не впливає на вартість квитків і не тягне за собою ніяких комісій і додаткових платежів.

 

Умови резервування

1. Для того, щоб забронювати квиток на автобус чи літак у формі онлайн бронювання потрібно спочатку вибрати рейс, потім оформити на певного пасажира по прізвищу та іншими даними, включаючи контактний телефон та і-мейл.

2. Документ про бронювання (а також оплачений електронний квиток) завжди автоматично відправляється на і-мейл, який був зазначений як контактна адреса покупця/пасажира.

3. На сайті можна купувати квиток використовуючи банківську карту, або заздалегідь бронювати, перевіряти правильність даних і оплачувати способами зазначеними в розділі оплати замовлення (наприклад, банківською картою, також у платіжних терміналах, в офісі, через банк за реквізитами, у партнерських фірм у всіх великих містах України, а також деякими іншими способами).

 

Детальніше про бронювання на сайті:

1. Вибирайте місто відправлення і прибуття (надрукуйте місто і виберіть зі списку);

2. Виберіть дату поїздки (не в усі дати можуть бути рейси, тому варто переглянути декілька);

3. Натискайте на кнопку пошуку.

Результат пошуку рейсів буде представлений як рядки з докладною інформацією і ціною квитків.

Просто оберіть рейс, натисніть бронювання/купівля та оформіть на пасажира.

Квитки оформляються іменні, тому потрібно перевірити ще раз внесені дані про пасажира.

Натискайте кнопку "Забронювати" або "Купити".

Якщо кнопка забронювати неактивна, значить на цей рейс немає можливості бронювання, або залишилося менше 2-х діб до відправлення.

Перевірте e-mail. Документ про бронювання і електронний квиток автоматично відправляється на електронну пошту.

Важливо: більшість перевізників (авіаційні та автобусні компанії) вимагають наявності у пасажира роздруківки електронного квитка (у паперовому вигляді), тому обов'язково потрібно роздруковувати квиток.

 

Як оплачуються квитки після бронювання:

З банківської платіжної карти на сайті (докладніше про Visa/Mastercard. Після оплати, документ буде одразу відправлений на і-мейл ).

Важливо: після оплати, виданий або отриманий документ про оплату необхідно зберігати (обов'язкова умова).