timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Аеропорт Дніпропетровськ

Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ

Dnipropetrovsk International Airport

IATA / ICAO: DNK / UKDD

Міжнародний аеропорт Дніпропетровська щодня обслуговує рейси у великі міста України і зарубіжні країни різних компаній: «Дніпроавіа», «Аеросвіт», airBaltic, «Австрійські авіалінії»,, El Al, Georgian National Airlines, «Турецькі авіалінії», «Южмашавіа».

Пасажиропотік аеропорту Дніпропетровськ становить близько 400 тис. осіб на рік.

Довжина злітно-посадкової смуги складає 3500 м., вона обладнана метеодатчики, радіотехнічними засобами управління і світлосигнальної системою, що дозволяє здійснювати зліт і посадку лайнерів різних типів: Boing, Ан, Іл, Ту та ін

Аеропорт має один термінал, який обслуговує пасажирів, що прилетіли міжнародними і внутрішніми рейсами. На його території розташовуються камери схову, парковка, банки, центри з надання першої допомоги, аптеки, довідковий стіл і бюро знахідок. Після проходження митного та прикордонного контролю пасажири міжнародних рейсів, що вилітають з аеропорту Дніпропетровськ, можуть зробити покупки в магазині безмитної торгівлі Duty Free.

Міжнародний аеропорт Дніпропетровська розташований в 15 км від міста, туди можна дістатися міським автобусом № 109, кінцева зупинка, якою прямо біля ст.м. «Вокзальна», час у дорозі становить близько 45 хв, його маршрут проходить через пл. Петровського - вул. Шмідта - пр. Пушкіна - вул. Чернишевського - пр. Гагаріна - «Аеропорт». Маршрутний автобус № 60 також курсує через пл. Петровського - вул. Набережна В. І. Леніна - вул. Набережна Перемоги - вул. Космічна - Запорізьке шосе.

Якщо вам необхідно заздалегідь дізнатися інформацію про рейси, що проходять через аеропорт Дніпропетровська, то краще всього зайти на сайт, де є вся необхідна інформація

Також на нашому сайті Ви можете купити квиток на літак онлайн з допомогу кредитної картки, або шляхом попереднього бронювання з наступним викупом в офісі, терміналі «Банк24» або в касі «Приват24».

Також на нашому сайті Ви можете замовити такі транспортні послуги:

  • - груповий або одиничний трансфер з аеропорту до залізничного або автовокзалу Дніпропетровська;
  • - надання транспорту для організації;
  • - таксі та автобуси для ділових поїздок, відряджень, конференцій, семінарів і виставок;
  • - послуги комплексного корпоративного обслуговування;
  • - VIP зустрічі та проводи;
  • - оренда будь-якого пасажирського транспорту.