timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Аеропорт Львів

Міжнародний аеропорт Львів

Lviv Danylo Halytskyi International Airport

IATA / ICAO: LWO / UKLL

Міжнародний аеропорт Львів ім. Данила Галицького - найбільший п регіоні, він розташоване в межах міста на відстані 6 км від його центру. Був повністю реконструйований під час підготовки країни до Євро-2012 в 2009-2012 роках.

Найпопулярніші рейси: Львів-Київ, Львів-Москва, Львів-Мюнхен, Львів-Відень, Львів-Рим та інші.

Аеропорт Львів має одну злітно-посадочну смугу довжиною 3305 метрів і здатний приймати середньомагістральні повітряні судна класу Boeing-737/Airbus A320, а також далекомагістральні літаки Іл-62, Boeing-767. У процесі підготовки аеропорту до Євро-2012 існуюча смуга була подовжена з 2510 метрів і реконструйована.

З початку вересня 2012 приліт і виліт всіх міжнародних і внутрішніх рейсів з аеропорту Львів виконується з нового пасажирського терміналу Площа Нового терміналу становить 48,3 тис.кв. метрів. він оснащений чотирма трапами типу «телескоп», це дозволяє здійснювати посадку і висадку пасажирів без необхідності виходити на вулицю. Пропускна здатність після реконструкції становить понад 500 тис. пасажирів на рік

У новому терміналі аеропорту Львів є кілька кафе і магазинів. По прибуттю в аеропорт ви можете замовити напої і легкі, зробити покупки в магазині-майстерні, де продаються цукерки і різні фігурки і традиційного львівського шоколаду. Реєстрація та здача багажу виконується в правому крилі терміналу, зал прильоту розташований у лівому крилі терміналу.

Після проходження митного контролю та огляду багажу, ви опинитеся зоні очікування (чиста зона), де розташоване кафе і суші-бар.

У зоні вильоту міжнародних рейсів аеропорту Львів розташований великий магазин безмитної торгівлі Duty free.

Повідомлення між аеропортом і центром міста здійснюється за допомогою громадського транспорту. Біля терміналу 1 розташована зупинка тролейбуса № 9, на якому Ви можете доїхати до зупинки «Університет», його періодичність руху в денний час складає 20-30 хвилин. Час у дорозі на тролейбусі № 9 від старого терміналу аеропорту Львів до зупинки Університет в центрі міста складає 25 хвилин. Вартість квитка: 1,5 грн.

У вечірній час краще замовити таксі. При замовленні машини в будь міській службі ціна квитка становитиме 35-40 грн.

Кінцева тролейбуса у місті Львів - Університет розташована в 10 хвилинах пішки від Оперного театру і Площі Ринок.

Від нового терміналу А в місто курсує маршрутний автобус № 48, який об'їжджає центр міста по колу: вул. Дмитра Вітовського, вул. Князя Романа, вул. Петра Дорошенка, вул. Коперника, проїжджаючи всього в 100 метрах від площі Ринок. Ціна квитка складає 2,5 грн., Оплата здійснюється водієві при вході.