timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Аеропорт Бориспіль

Міжнародний аеропорт Бориспіль

Boryspil International Airport

IATA / ICAO: KBP / UKBB

Аеропорт Бориспіль ((IATA / ICAO: KBP / UKBB)) - головні повітряні ворота України, найбільший міжнародний авіа-термінал Києва, який приймає рейси з усього світу. Він розташований в 20 км. від Києва, в м. Бориспіль. Офіційна назва - Державне підприємство «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

Пропускна здатність складає до 40 000 пасажирів на день. З аеропорту «Бориспіль» щодня вилітають літаки по 95 напрямкам, тут зосереджено більше п'ятдесяти міжнародних та українських авіакомпаній.

Аеропорт "Бориспіль" має дві злітно-посадочні смуги і п'ять сучасних терміналів для пасажирів, що прибувають з усього світу. Аеродром здатний приймати будь-які типи повітряних суден. Довжина злітно-посадкової смуги складає 3500 метрів.

Термінал А призначений, в основному, для обслуговування внутрішніх рейсів. Зараз він закритий на реконструкцію.

Термінал В - головний термінал, орієнтований на обслуговування 80% пасажирів міжнародних рейсів.

Термінал С приймає пасажирів міжнародних рейсів.

Термінал D обслуговує VIP-пасажирів, має спеціальний VIP-зал, побудований в 2012 році до чемпіонату з футболу «ЄВРО 2012».

Термінал F розрахований на міжнародні та бюджетні авіарейси.

Дістатися до Аеропорту «Бориспіль» з Києва можна на автомобілі або замовивши таксі по Бориспільському шосе. І на автобусах, що курсують між Південним залізничним вокзалом та аеропортом (№ 322 «Sky Bus») або по центральній вулиці Київський шлях. В майбутньому планується будівництво залізниці. Практично з кожного групного міста України в Київський аеропорт курсують міжміські автобуси.

Регулярні автобуси аеропорту Бориспіль

Регулярний автобусний трансфер аеропорт - Київ - аеропорт здійснюється автобусами "SkyBus". Квиток на автобус з міжнародного аеропорту «Бориспіль» до Києва можна купити на сайті без додаткових комісій за 25 гривень. Також на сайті ви можете отримати інформацію про графік руху автобусів, поїздів і літаків, купити квитки на всі види транспорту.Також через сайт можна замовити трансфер для групи пасажирів між аеропортом і Києвом чи будь-яким іншим населеним пунктом України.

Онлайн табло аеропорту Бориспіль