timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Автобуси на замовлення
closeШолуденко 1-б

  • автобус

  • мікроавтобус

  • мінівен

  • автомобіль

Зателефонуйте нам

Трансфер, автобуси на замовлення. Замовлення індивідуальної поїздки

Комфортний трансфер до/з аеропорту або вокзалу відіграє важливу роль в організації поїздки.

На нашому сайті Ви можете замовити персональний транспорт для поїздки між будь-яким аеропортом і містом України, а також по всій території країни між населеними пунктами.

Для цього Вам потрібно заповнити на сайті заявку, в якій потрібно вказати всю необхідну інформацію про маршрут проходження, дату і час поїздки та кількості пасажирів.

Автобуси на замовлення виконують рейс заздалегідь запланованим маршрутом, комбінації якого можуть бути різні (аеропорт - місто, аеропорт - вокзал, аеропорт - готель).

Транспорт на замовлення, на відміну від прокату автомобіля, забезпечує перевезення пасажирів по вибраному маршруту, супровід в пункт призначення і транспортування багажу.

В залежності від кількості пасажирів і цілей поїздки (трансфер в або з готелю, обслуговування конференцій, семінарів та ін.), Ви можете вибрати клас і розмір транспортного засобу (автобуса чи машини).


Мікроавтобуси на замовлення для групи пасажирів


Для невеликих груп пасажирів, як правило, корпоративних клієнтів, в нашому парку представлені комфортабельні мікроавтобуси і мінівени розрахованих на 5, 7, 17 посадочних місць таких марок, як Mercedes, Volksvagen і Iveco. Даний вид транспорту актуальний для великої родини з великою кількістю багажу, лижників і сноубордистів, які подорожують зі своїм власним туристичним спорядженням та інше.

Замовити мікроавтобус

Для малих груп пасажирів мікроавтобуси та мінівени можна замовити по телефону або онлайн, а також можна заповнить заявку на нашому сайті, вказавши кількість пасажирів, дату і час поїздки, і, при необхідності додаткові послуги - очікування спізнення рейсу, зустріч пасажирів і транспортування багажу, а також супроводжуючий персонал. За умови відправлення запиту в робочий час, ваша заявка буде оброблена найближчим часом. Наші співробітники підберуть оптимальний за ціною і комфортом транспорт та маршрут.


Автобус на замовлення для групи до 45 осіб


Ми пропонуємо скористатися автобусами на 20 або 31 посадочне місце марок Neoplan, Mercedes, Volvo, Volksvagen і Skani. Ці автобуси на замовлення затребувані серед туристів, які повертаються з екскурсії, корпоративних ділових поїздок або групового відпочинку.

Замовити Автобус по Україні з Борисполя

Для проїзду численних груп пасажирів пропонується замовити автобуси в інші міста України, як з Борисполя так і з Києва. Це дуже комфортабельні автобуси різної місткості при різній кількості посадочних місць марок Neoplan, Mercedes, Volvo, Skania. Автобуси оснащуються сервісними системами для поїздок, як на близьку, так і на далеку відстань.


Автобуси на замовлення для груп пасажирів від 50 чоловік


Автобуси на замовлення для великих груп пасажирів на 51 або 70 посадочних місць марок Neoplan, Mercedes, Volvo, Volksvagen, Skania найчастіше потрібні для перевезення школярів і студентів. Це великі комфортабельні пасажирські лайнери, які забезпечені всім необхідним для поїздок, як на близьку, так і на далеку відстань.


Автобуси для школярів


При замовленні трансферу у нас, Ви гарантовано отримаєте високоякісний сервіс: комфортабельний транспорт відповідного класу і страхування від непередбачених ситуацій під час шляху. Особливо це актуально в тому випадку, коли мова йде про перевезення дітей, школярів, підлітків та пасажирів з обмеженими можливостями. Замовити автобуси для школярів можна для поїздки в будь-якому місті України, для міжміських поїздок і для перевезення в шкільні табори.


Автомобіль на замовлення з водієм


Для пасажирів, які здійснюють перельоти бізнес-класом (бізнесмени, політики, VIP-гості), часто замовляють автомобіль з водієм. Це може бути автомобіль представницького класу, або навіть лімузин. Водій зустріне свого пасажира після проходження митного контролю в аеропорту і допоможе донести багаж до машини і зручно влаштує.


Таксі з аеропорту Бориспіль


Якщо кількість пасажирів невелика (до 4 осіб), найзручніше скористатися послугами таксі. Вартість таксі з аеропорту Бориспіль становить від 3 до 10 грн за 1 кілометр, ціна залежить від типу і класу машини. Можна заздалегідь дізнатися вартість проїзду на таксі між містом і аеропортом (Бориспіль, Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків) і зробити онлайн замовлення таксі на необхідну дату і час.


Як замовити автобус


Для замовлення нерегулярних перевезень на сайті існує спеціальна форма заявки, яку необхідно заповнити. Клієнт, після обробки замовлення, отримає відповідь протягом 10 хвилин у робочий час, або в найближчі дні.

Додаткові сервіси при замовленні персонального трансферу:

- зустріч клієнта з табличкою в аеропорту чи на вокзалі;

- очікування у випадку затримки рейсу;

- коректування часу і місця подачі транспорту в разі непередбачених обставин;

Після запиту на "Персональний варіант поїздки" - служба підтримки обробить Ваше замовлення на автобус і підбере з наявних ресурсів оптимальний варіант. Якщо в полі "Примітки" Ви вкажете номер авіарейсу і час прибуття в аеропорт, навіть, у пізній час поїздка буде виконана без додаткових комісій за звичайним тарифом. Замовні пасажирські перевезення автобусами здійснюються відповідно до загальних вимог компанії.