timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Контакти

Про проект skybus.kiev.ua

Сайт призначений для людей, які планують поїздки через аеропорт «Бориспіль» і покликаний полегшити їм можливість бронювання трансферу між аеропортом і містом Київ з поїздкою автобусами або поїздами в будь-яке місто або населений пункт України.

Наша мета - розвиток сучасних якісних сервісів для трансферних пасажирів. І розвинути послуги недорогих трансферних перевезень транспортних вузлів: аеропорти, залізничні вокзали і автостанції по всій Україні.

Наш концепт, на прикладі трансферу аеропорт Бориспіль - Київ. Зручність для пасажирів полягає в можливості заздалегідь спланувати подорож за часом і коштами, підібрати маршрут з аеропорту в Київ і далі по всій Україні. Автобуси СкайБас по своєму маршруту проходять повз станції Київського метрополітену, автобусні станції і кінцевим пунктом прибуття є Південний термінал Центрального Залізничного вокзалу Києва. Тому на офіційному сайті SKY BUS.kiev.ua представлені партнерські сервіси і можливість забронювати і купити автобусні квитки , авіаквитки і квитки на поїзд , також при бажанні забронювати готель, вибрати екскурсії та відвідати визначні пам'ятки Києва.

Враховуючи, що аеропорт Бориспіль є великим міжнародним транзитним вузлом (хабом) приймає літаки і обслуговує пасажирів які прибувають з усіх країн світу, ми приділяємо увагу і пасажирам, слідуючим далі не тільки по Україні, але і в інші країни, надавши можливість забронювати і купити авіаквиток і автобусний квиток на міжнародні рейси.

Для окремої категорії пасажирів або груп пасажирів, бажаючих отримати індивідуальне перевезення, ми надаємо можливість зробити індивідуальне замовлення - транспортний засіб відповідного класу обслуговування (економічний і бізнес клас) і необхідної місткості.

Багаторічний досвід і практика нашої роботи показує затребуваність нашої роботи, а якість наших партнерів, що виконують пасажирські перевезення, гідно оцінять пасажири, які скористалися організованими нами транзитними перевезеннями.

Перші результати були досягнуті в переддень проведення Чемпіонату Європи з футболу в червні 2012 року, і ми робимо все можливе, щоб полегшити гостям столиці користування головними повітряними воротами України. Але, чи не футболом єдиним живе аеропорт «Бориспіль». Сучасний аеропорт вимагає сучасного, якісного сервісу, у тому числі і забезпечення трансферу для пасажирів.

Всеукраїнська система онлайн бронювання

Проект покликаний допомогти людині в подорожі, надавши можливість ознайомитися, замовити та придбати послуги з перевезення всіма видами транспорту, та супутні послуги. Найпотужнішим транспортним пасажирським вузлом України є Київ. Прямі й транзитні потоки всіх видів транспорту забезпечують київський аеропорт Бориспіль (авіація), автостанції Києва (автобусні перевезення) та центральний залізничний вокзал (пасажирські поїзди). Маршрутки СкайБас з'єднують ці види перевезень, виконуючи човникові перевезення між ними, забезпечуючи цілодобові трансферні перевезення. Вони підвозять людей на станції і вокзали для подальшого прямування як по Україні, так і до Європи. Своїм Проектом ми прагнемо зробити доступність таких послуг у всіх аеропортах, залізничних станціях та автовокзалах України.

Наш проект покликаний об'єднати всі види транспорту для мандрівників, забезпечуючи трансфер і транзит усіма видами транспорту. Ми відкриті і запрошуємо до проекту всіх учасників транспортної галузі: авіаперевізників, автоперевізників, залізничних перевізників, таксі, автостанції, вокзали - всі підприємства інфраструктури подорожей.

ВАТ «АТАСС-Бориспіль» має багаторічний досвід забезпечення якісного перевезення для пасажирів аеропорту «Бориспіль». Раніше трансфер виконувався автобусами під маркою «АТАСС» і «Політ». Сьогодні на маршрут вийшли яскраві автобуси Sky Bus.