timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Квитки на поїзд

Квитки на поїзд - купити залізничні квитки по Інтернет

Особливою популярністю користується трансфер автобусом з аеропорту Бориспіль до Центрального залізничного вокзалу Києва, Південному Терміналу і далі поїздом в міста і населені пункти України.

Трансфер: аеропорт - автобус - вокзал - потяг

Маршрутки SkyBus прибувають до Південного Терміналу Залізничного Вокзалу Києва, здійснюючи підвезення пасажирів до потягів, наступним далі в міста і населені пункти України.

Он-лайн розклад і попереднє бронювання залізничних квитків

На цій сторінці можна подивитися розклад відправлення та прибуття поїздів. Впровадження сучасних технологій дозволило розпочати реалізацію електронного квитка на залізниці України. Для цього на сайті можна забронювати і оплатити конкретне місце у вагоні потягу, а перед поїздкою (не пізніше ніж за 1 годину до відправлення) у будь-якій касі залізниці електронний ваучер обмінюється на квиток. У більшості вокзалів встановлені термінали самообслуговування і на всіх станціях виділені окремо каси для обміну електронного ваучера на квиток.Як купити залізничний квиток на сайті:

При зверненні в систему залізниці за інформацією про розклад поїздів, наявність місць у вагонах, ціною на квитки, відбувається обробка величезної кількості інформації тому завантаження відповіді з системи можлива в перебігу декількох секунд, а в піковий час запитів користувачів іноді доводиться звертатися до онлайн системи з продажу квитків кілька разів - настільки ця послуга затребувана! Визначившись з розкладом, можна вибрати необхідний клас обслуговування (плацкарт, купе, спальний вагон, люкс), ознайомитися і порівняти ціни на Ж/Д квитки на швидкий, фірмовий або пасажирський поїзд, а також в сучасних швидкісних електричках. Ця послуга з кожним роком все більш затребувана пасажирами.

Ж/Д квитки на потяги Укрзалізниці

Одним з найбільш масових видів транспорту в Україні є Українська залізниця. Мережа залізниць з'єднує всі обласні та районні населені пункти України, як між собою, так і з містами близького та далекого зарубіжжя - Європа, Росія і Азія.

Найбільший пасажиропотік на поїзди далекого прямування і на електрички в Україні проходить через Центральний Ж/Д вокзал Києва. Щохвилини з Київського залізничного вокзалу відбувається відправлення поїздів в Харків, Севастополь, Одесу, Львів, Миколаїв, Херсон - в усі міста і населені пункти України. Розклад поїздів із Києва - це масивний графік прибуття і відправлення поїздів місцевого формування і поїздів, що проходять. Наприклад, між Києвом та Одесою ходять три поїзди з одеськими та київськими бригадами формування та більше десятка поїздів, що проходять: фірмовий поїзд Москва - Одеса, швидкий поїзд Одеса - Санкт-Петербург, пасажирський поїзд Одеса - Калінінград, поїзд Одеса - Харків, поїзди Львів - Одеса і багатьох інших.

Особливою популярністю користується можливість купити електронний квиток через інтернет на швидкі фірмові поїзди та електрички експрес Київ - Дніпропетровськ, Київ - Харків із зупинкою в Полтаві, Київ - Львів. Експрес-потяг хюндай з Києва до Львова, в Дніпро, в Харків і Полтаву відправляється двічі в день. На швидкісних поїздах Хюндай замовити квитки в першому і бізнес класах і двох класах економічного обслуговування.

Часто пасажири, що прибувають авіарейсами з Нью-Йорка і Торонто до Києва, їдуть з аеропорту на ж/д вокзал автобусом і потім поїздом можуть доїхати з Києва до Тернополя, Івано-Франківська, в Чернівців, в Ужгорода, в Луцька і до Львова. Тому дуже зручно купити заздалегідь електронний квиток на трансфер по Україні автобусом та поїздом заздалегідь.

Для витримування розкладу своєчасного прибуття і відправлення великої кількості поїздів на ж/д вокзал Київ, проведена реконструкція вокзалу і змінена схема терміналів залізничного вокзалу в Києві.

У Південному терміналі, куди прибувають автобусні рейси Скайбас, є каси продажів ж/д квитків, камери схову, аптека, магазини. З південного терміналу вокзалу можна по надземному і по підземному переходу вийти на перон для посадки на поїзд, що значно скорочує час для транзитних пасажирів і зручно для пасажирів з багажем.