timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
Маріуполь

Квитки на автобус з Маріуполя

ОНЛАЙН-СИСТЕМА

пункт отправления
пункт прибытия
дата отправления
Вы будете направлены на страницу нашего нового проекта busfor.ua для поиска билета.

Маріуполь - найбільший транспортний термінал південно-східного регіону з добре розвиненою мережею автомобільних та залізничних шляхів, а також найбільший морський порт країни.

З автовокзалу Маріуполя відправляються сотні автобусів, які пов'язують українські міста з курортами Херсонської, Миколаївської областей. Крім того, Ви можете купити квитки на міжнародні регулярні автобусні рейси з Маріуполя до Росії. Рейси з Маріуполя здійснюються багатьма перевізниками на протязі довгого часу, багато з них є нашими партнерами. Це, в свою чергу, гарантує надійність, безпеку і якість пасажирського перевезення, а завдяки гнучкій системі знижок Ви завжди зможете купити квиток дешевше.

Купити квиток на автобус з Маріуполя

Пошук і покупку квитків через Інтернет легко здійснити на сайті. Тут же ви можете знайти інформацію про час прибуття тих чи інших автобусів, забронювати квитки та знайти будь-яку цікаву для вас інформацію щодо рейсів.

Квиток на автобус з Маріуполя в Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Полтаву можна купити прямо на нашому сайті, вибравши зацікавленний Вами рейс і заповнивши поля спеціальної форми замовлення і сплативши замовлення кредитною карткою через еквайрінг. У базу нашої системи занесені тисячі рейсів по Україні та Європі, в тому числі і з Маріуполя. Купуючи квиток на автобус через сайт, ви економите час, а на міжнародні автобусні рейси з Маріуполя діє гнучка система знижок, Ви зможете значно заощадити на вартості поїздки, якщо є студентом або пенсіонером, чи купуєте відразу кілька квитків.

Замовити квиток на автобус з Маріуполя

Послуга попереднього бронювання квитків з Маріуполя по містах України або в Європу доступна в тому випадку, якщо до відправлення рейсу залишилося не менше доби. При цьому Вам на електронну адресу приходить лист з номером бронювання, за яким Ви можете оплатити автобусний квиток в терміналі, касі турагентства або відділенні "Привата" з відстрочкою до двох діб.

Для того, щоб отримати всю необхідну Вам інформацію про міжнародні або внутрішні автобусні рейси з Маріуполя, замовити квиток, дізнатися графік і маршрут прямування, наявність і номери вільних місць, вартість поїздки, а також існуючих акціях і способах які дають можливість купити квиток на автобус з Маріуполя дешево, зайдіть на наш сайт або зв'яжіться по телефону зі службою підтримки.

Для планування вдалої поїздки, напевно, Вам може знадобиться купити квиток на автобус в Маріуполь - і саме таку можливість також пропонує сайт. Ви дійсно можете заздалегідь спланувати проїзд по Південному регіону, чорноморського узбережжя і далі в будь-яку область України, при цьому пропонуються не тільки квитки на автобуси, але і можливість купити онлайн авіаквитки в будь-який аеропорт України з Маріуполя, і все це можна замовити на сайті.

Автовокзали Маріуполя

Географія автобусних рейсів з Маріуполя постійно розширюється, тому для обслуговування автобусів, що курсують по всіх регіонах України, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя в місті працює Центральний автовокзал (вул. Артема 115), а також Південний автовокзал (перетин пр.Леніна з ул.Купріна). З Маріуполя ви можете відправитися в Київ, Харків та в будь-які інші зацікавлені Вами населені пункти попередньо уточнивши розклад автобусів.

Центральний автовокзал міста Маріуполь є одним з найбільших в регіоні. Тому, приїхавши в Маріуполь на автобусі, ви зможете в комфортних умовах перекусити, відігрітися або просто почекати таксі. Від зупинки громадського транспорту "Центральний автовокзал" відходить велика кількість маршрутних таксі та міських автобусів, які розвозять прибулих пасажирів по всьому місту. Тому, ви можете не сумніватися, що без проблем потрапите в потрібне вам місце без зайвих витрат часу і грошей.

Автостанція "Південна" Маріуполя - раніше приміська автостанція, отримала статус міжміського після докорінної реконструкції. Тим не менш, основна частина пасажиропотоку, що проходить через нього, все ж рухається в напрямку передмістя. Популярність автостанції влітку істотно підвищується, так як саме звідси ходять автобуси на такі курортні напрямки як Білосарайська Коса, Урзуф, Бабах-Тарама. Також звідси відправляються автобуси в Володарський район.

Маршрути автобусів та ціни на квитки з Маріуполя:

Автобуси Маріуполь - Одеса, ціна квитка від 100 грн;

Автобуси Маріуполь - Київ, ціна квитка від 200 грн;

Автобуси Маріуполь - Бориспіль, ціна квитка від 200 грн;

Автобуси Маріуполь - Дніпропетровськ, ціна квитка від 200 грн;

Автобуси Маріуполь - Миколаїв, ціна квитка від 100 грн;

Міжнародні автобуси з Маріуполя

Міжнародні автобусні рейси з Маріуполя і в напрямку Маріуполя здійснюються комфортабельними автобусами, оснащеними необхідними зручностями, такими, як, наприклад, туалет, кондиціонер або електрочайник. Завдяки цьому, ви зможете не хвилюватися про якість поїздки і зберегти про неї найпозитивніші враження.

Ви можете купити квитки на міжнародні автобуси з Маріуполя до Росії. Рейси автобусів до Росії з Маріуполя здійснюються як регулярно, так і протягом літнього сезону.

Аеропорт Маріуполя

Міжнародний аеропорт Маріуполь виконує як внутрішні, так і міжнародні авіарейси, будучи великим аеропортом даного регіону. На нашому сайті Ви можете забронювати авіаквитки з Маріуполя в Росію, Європу, СНД та в інші точки світу.

Добратися з Маріупольського аеропорту можна в усі великі міста України, країни СНД та Європи.