timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
автобуси в Брно

Квитки на автобус в Брно

ОНЛАЙН-СИСТЕМА

пункт отправления
пункт прибытия
дата отправления
Вы будете направлены на страницу нашего нового проекта busfor.ua для поиска билета.

Замовити квитки в Брно

Замовити квитки на міжнародний автобус в Брно (Чехія) можна на сайті через пошукову систему. Забронювати онлайн найдешевший квиток - це не тільки зручно, але й надає можливість недорого здійснити захоплюючу подорож в одне з найкрасивіших міст Чехії.

Попередньо замовити квиток на міжнародний автобусний рейс Брно можна шляхом заповнення спеціальної форми, дані з якої відобразяться в листі-бронювання, який надійде на електронну пошту замовника, після здійснення бронювання. У разі, якщо буде здійснена покупка автобусних квитків на сайті, на e - mail надійде електронний білет.

Оплата квитків на автобус проводиться в будь-якому зручному для Вас місці: офісі компанії або банківському терміналі, готівкою або за допомогою банківської картки платіжної системи Visa або MasterCard. Купити квиток на автобус в Брно можна в автоматичному режимі в будь-який час доби з будь-якої точки планети через Інтернет.

Для здійснення покупки квитків на автобус, необхідно внести в пошукову форму вихідні дані: напрямок рейсу, дати поїздки (в один бік чи туди і назад), види транспорту, кількість пасажирів за категоріями. Зверніть увагу, що для деяких категорій пасажирів передбачені знижки на автобусні квитки в Брно (зазвичай це пенсіонери, діти та студенти).

Далі перед Вами з'явитися інтерактивна карта салону автобуса, на якій слід зазначити, які саме місця Вас цікавлять, згідно запиту на кількість пасажирів, вказане при пошуку. Якщо при пошуку Ви вказали одного пасажира, а Вам потрібно замовити два і більше квитка - поновіть пошук, вказавши потрібно кількість місць, згідно категоріям пасажирів.

Слід дуже уважно заповнювати інформацію про пасажирів, оскільки ці дані будуть відображені в електронному квитку, який перевірятимуть не тільки при посадці в автобус, порівнюючи з даними паспорта для виїзду закордон, а й на митниці. Врахуйте, що заповнювати цю форму слід латиницею в строгій відповідності до даних закордонного паспорта.

Забронювати квиток на автобус в Брно

Особливістю сайту є функція бронювання квитків на міжнародний автобус в Брно безкоштовно, строком на кілька днів, що відкриває перед пасажиром широкі можливості для подальшої оплати, комфортного прийняття рішення без хвилювань за втрату місця в автобусі на конкретну дату.

Бронювання квитків на автобус не несе за собою жодних юридичних наслідків і не потребує надання інформації про банківської карти Visa або MasterCard. У разі не внесення платежу за квитки на автобуси до Чехії в термін, зазначений у листі-бронюванні, запис про видаляється з системи і місця стають доступними до продажу.

Забронювати квиток на міжнародний автобус Брно через інтернет - самий швидкий і надійний спосіб дешево доїхати до Чехії. При завчасному замовленні автобусних квитків на сайті, Ви отримуєте можливість скористатися послугами технічної служби підтримки по телефону. Також купити квиток на автобус в Чехію також можна в нашому офісі, адреса доступна на сторінці контактів.По телефону фахівці нададуть Вам вичерпну інформацію щодо міжнародних автобусних рейсів і часу в дорозі та іншими додатковими відомостями про автобусних рейдах, автовокзалах та автостанціях на шляху даного маршруту.

Вартість квитків на автобуси в Брно

В Брно прибувають різних міст України міжнародні автобуси як з пересадками, так і прямі рейси, що дуже впливає на вартість квитків, адже необхідно враховувати різні маршрути автобусів, відстань між польськими та українськими містами і кількість пересадок. Крім того, система дозволяє шукати маршрути, які включають в себе різні види транспорту по напряму в Брно з України, що передбачає різну вартість квитків і різний час в шляху. Наприклад, частину шляху до Львова їх Києва, Житомира, Дніпропетровська, Одеси та інших міст України можна проїхати на поїзді, а далі пересісти на автобус до Чехії.

Ціна квитка на автобус за маршрутом Київ - Брно - Від 700 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Чернівці - Брно - Від 950 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Житомир - Брно - Від 650 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Рівне - Брно - Від 650 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Одеса - Брно - від 600 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Умань - Брно - Від 700 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Вінниця - Брно - Від 700 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Хмельницький - Брно - від 700 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Тернопіль - Брно - Від 700 грн.,

Ціна квитка на автобус за маршрутом Одеса - Брно - Від 800 грн.,

Можна також замовити квиток до кожного із зазначених міст Чехії окремо. Відповідно до кінцевого пункту призначення, змінюватиметься і ціна квитка на автобус. Графік та маршрут слідування всіх міжнародних автобусів в Чехію можна подивитися на сайті, а також дізнатися час у дорозі, наявність вільних місць і ціну квитка на міжнародні автобуси в Брно.

Окремо хочеться відзначити умови комфорту автобусного переїзду в Брно, які пропонує наша компанія.

Міжнародні автобуси до Чехії з України

З України до Чехії міжнародні автобуси прямують за маршрутами:

  • Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Краковець КПП - Жешув (Ряшів) - Краків - Фрідек - Містек - Брно - Прага ;
  • Київ - Житомир - Рівне - Львів - Краковець КПП - Ярослав - Жешув (Ряшів) - Краків - Цешин КПП - Фрідек - Містек - Брно - Прага ;
  • Київ - Житомир - Рівне - Львів - Краковець - Краковець КПП - Ярослав - Жешув (Ряшів) - Краків - Цешин КПП - Фрідек - Містек - Брно - Прага ;
  • Київ - Житомир - Рівне - Львів - Краковець КПП - Жешув (Ряшів) - Краків - Катовіце - Оломоуц - Прага.

Також через пошукову систему слід шукати квитки на автобуси з України по напрямками: Карлові Вари, Острава і Пардубіце, оскільки щодня додаються нові міжнародні перевізники, а через систему можна шукати квитки, враховуючи пересадки між різними видами транспорту. Пересадку можна зробити як у Києві чи Львові, так і в Кракові, Брно чи Празі.

Автобуси в Брно з Києва

Автобуси з Києва в Брно відправляються в 8:30 з Києва з автостанції "Київ" по вулиці С. Петлюри (Центральний залізничний вокзал). У шляху міжнародний автобус перебуває близько доби - більш детальну інформацію слід уточнити через пошук конкретного рейсу на сайті.

Розташування автостанції "Київ" дуже вигідно для тих, хто віддає перевагу частина шляху до Києва проїхати на поїзді. Це може бути як приміський електропоїзд, так і міжміський поїзд по Україні. що дозволяє доїхати на наземному транспорті: автобусах і поїздах до Чехії.

Чи існує прямий рейд в Брно з цікавить міста можна перевірити на сайті. Якщо рейсу без пересадок немає, то можна пересісти на інший вид транспорту в Києві чи у Львові.

Ціна квитка на автобус Київ- Брно значно вища за вартість квитка на автобус Львів- Брно через різницю в відстані між цим двома містами. З Києва до Львова добиратися близько восьми годин, але є варіанти подорожей, адже це відстань можна подолати як на поїзді або автобусі, так і на літаку.

Автобуси в Брно зі Львова

Всі рейси автобусів з України в Брно (Чехія) проходять через Львів. Також зі Львова можна доїхати до будь-якого міста Польщі, оскільки Польща - транзитна країна. Всі автобуси до Чехії проїжджають через територію Польщі.

Міжнародний автобус Львів- Брно відправляється вранці з Центрального автовокзалу м. Львів (Львів, вул. Стрийська,109). До речі, ціна квитка в Прагу зі Львова дешевше, ніж, наприклад, купувати квиток на автобус з Києва, і тим більше, з Одеси. Крім того, у Вас буде можливість познайомитися з неповторним за своїм колоритом Львовом, об'єднуючим старовину і сучасність, яка ніби витає в повітрі, наповненому кавовими ароматами. Недарма "Львіська кава" і "Львівські ласощі" є своєрідною візитною карткою цього гостинного міста. Перед поїздкою автобусом до Чехії варто один раз пройтися по бруківці старовинних вузьких вулиць Старого Міста, відвідати Площу Ринок і подивитися на "Місто Лева" з гори "Високий Замок", щоб закохатися в це місто назавжди.

Квитки на автобуси до Чехії

Міжнародні автобуси до Чехії курсують регулярно, згідно маршруту, який можна уточнити, через пошукову систему, а квитки на автобус до Чехії можна замовити або тимчасово забронювати на сайті. Найчастіше купують квитки на автобус в Прагу, щоб віддати належне красі середньовічного міста. По дорозі до Праги можна заїхати в місто Брно - друге місто Чехії, тому на сайті дуже часто купують саме квитки на автобус в Брно. Також великою популярністю серед гостей Чехії користується містечко Оломоуц, що перебувати в центрі історичної місцевості Моравія на річці Морава. Величезна кількість пам'яток старовини всього на 100 кв. метрів заворожує відвідувачів, тому мандрівники часто бронюють квитки на автобус в Оломоуц, потім їдуть до столиці Чехії, а вже з Праги замовляють квитки на автобус в Карлові Вари.

Авіаквитки в Чехію

Без сумніву, на сьогоднішній момент автобуси є найдешевшим видом пасажирського транспорту по Чехії, а також найпоширенішим в Європі, адже не в кожному місті є аеропорт, отже, не в кожне місто можна забронювати авіаквитки. Щоб перевірити, чи можна замовити авіаквитки до Чехії, слід скористатися пошуковою системою, зазначивши такий вид пасажирського транспорту як літак. Найчастіше пасажири зупиняють свій вибір на столиці і купують авіаквитки до Праги, а вже відти на автобусах або поїздах відправляються в подальшу подорож по країні. Аеропорти є в таких містах Чехії: Прага, Брно, Карлові Вари, Острава і Пардубіце.