timer
RU
Партнерам проекту SkyBus.kiev.ua
sky bus
автобуси в Гамбург

Квитки на автобуси в Гамбург

ОНЛАЙН-СИСТЕМА

пункт отправления
пункт прибытия
дата отправления
Вы будете направлены на страницу нашего нового проекта busfor.ua для поиска билета.

Якщо Ви хочете відправитися з України в Гамбург, найпростішим способом це зробити - купити квитки на міжнародний автобус, онлайн. Автобусний рейс по маршрутом Київ-Гамбург проходить по території України через: Житомир - Рівне - Тернопіль - Львів - Ужгород і далі через транзитні країни, але квитки на даний рейс продаються в наступні міста Німеччини: занепадає - Берлін - Гамбург - Бремен - Оснобрюк - Мюнстер і Дортмунд . Ви можете виїхати в Гамбург, вибравши для посадки будь-який з перерахованих міст.

Рейси автобусів в Гамбург

Автобуси Київ - Гамбург, ціна квитка 850 гривень;

Автобуси Житомир - Гамбург, ціна квитка 850 гривень;

Автобуси Рівне - Гамбург, ціна квитка 850 гривень;

Автобуси Тернопіль - Гамбург, ціна квитка 850 гривень;

Автобуси Львів - Гамбург, ціна квитка 850 гривень;

Автобуси Ужгород - Гамбург, ціна квитка 850 гривень;

Забронювати і купити квиток до Гамбурга на міжнародний автобусний рейс можна по інтернет за допомогою кредитної картки. Так само, на нашому сайті Ви можете уточнити розклад руху автобусів до Німеччини з України і назад, дізнатися список усіх міст на маршруті слідування Київ-Гамбург , вартість квитків і наявність вільних місць на даних рейсів на цікавлячі Вас дати, знайти відповіді на всі Ваші питання про автобусних поїздках до Німеччини, або скориставшись послугами служби підтримки клієнтів.

Вокзали Гамбурга

Приїхавши в Гамбург автобусом, ви потрапите в першу чергу на Центральний автовокзал (Zentral-Omnibus-Bahnhof "ZOB" Hamburg GmbH), який розташований поруч з головним залізничним вокзалом. Автобуси в Німеччину приїжджають з усієї Європи, вони користуються популярністю, як серед місцевого населення, так і серед приїжджих, вартість проїзду в яких, звичайно ж, нижче, ніж в потягах і літаках.

Головний ж / д вокзал (Hauptbahnhof) знаходиться на вулиці Glockengieberwall, на північно-східній околиці міського центру. Але крім головного залізничного вокзалу, є ще Альтона (Altona) на заході, Харбург (Harburg) на півдні і Даммтор (Dammtor) до північ від центру міста. Багато дальні поїзди відправляються з Альтона і перед тим, як покинути місто, роблять зупинки на головному вокзалі і в Даммторе. Вивчаючи розклад, майте це на увазі.

Є прямі поїзди до Берліна (44 €, 2,5 ч.) і Кельна (65 €, 4 ч.). Купити ЖД квитки для поїздки в Гамбург також можна на сайті. Кожен годину відходить поїзд до Франкфурта-на-Майні (95.50 €, 3,5 ч.) і в Мюнхен (134 €, 6 ч.). Є пряме сполучення з Копенгагеном кілька разів на день, а до Парижа ходить тільки один прямий нічний поїзд (можна також дістатися з пересадкою в Кельні). Автоматичні камери схову у великій кількості є на всіх вокзалах (1-2 €).

Аеропорт Гамбурга

Повітряне сполучення здійснюється через аеропорт Фульсбюттель (Fuhlsbuttel), який відкрився в північній частині міста ще в 1911 р. (один з найстаріших в Європі). Він обслуговує 130 ліній, що пов'язують Гамбург переважно з містами Німеччини і Європи, особливо Скандинавії. Купити авіаквиток в Гамбург і назад можна в Києві. Офіси авіакомпаній Гамбурзі: Lufthansa (Телефон 01803 80 38 03), Brithish Airways (Телефон 01805 26 65 22), Air France (Телефон 01808 83 30 серпня).

Громадський транспорт Гамбурга

Система громадського транспорту Гамбурга включає в себе метро (U-Bahn), електрички (S-Bahn), автобуси та пороми.

обслуговується територія розбита на зони. "Ближня" зона (Nahbereich) охоплює центр міста між районом Санкт-Паулі і головним залізничним вокзалом, "велика" зона (Grobbereicn) - центр міста разом з прилеглими районами - такими, як Бланкенезе (Blankenese). "Загальна" зона (Gesamtbereich) охоплює територію всієї федеральної землі Гамбург.

Квитки на метро і електричку продаються в помаранчевих автоматах біля входів на станції; автобусні квитки купуються у водіїв. Вартість однієї поїздки 1,45 € за "ближньої", 2,3 € за "великий" і 3.70 € за "загальною" зоні.

Якщо ви часто користуєтеся громадським транспортом, доцільно придбати денний квиток (Tageskarte). Він дає право користування міським транспортом без обмеження числа поїздок після 9.00 по робочих днях і протягом усього дня і в вихідні. Ціна квитка на весь день на одну людину становить 5,5 € або 8,15 € для "великої" або "загальної" зони відповідно (для "ближньої" зони денні квитки не передбачені). Вартість денного квитка для групи з 5 осіб 6,98 / 9,35 €. Триденний квиток на одну людину (тільки для "біль шой" зони) - 12 €. Тижневі квитки дійсні з понеділка по неділю) стоять 13,3-21 Євро, 13. 30 до 21 €. Квитки на 1 місяць коштують 51-79 €. Штраф за безквитковий проїзд 40 €. З 1.00 до 4.00 міський транспорт не працює (крім нічних автобусів, маршрути яких розходяться від Ратушної площі). Вартість однієї поїздки для 1 зони 1,4 €, для 2 зони - 1,95 €, для "великої" зони Гамбурга - 2. 40 €. Денний квиток в "великий" зоні коштує - 5,50 €, груповий (для п'яти людина) - 7,75 €.
Автобуси до аеропорту відправляються з 5.00 до 21.20 від головного залізничного вокзалу кожні 15-20 хвилин (4.25 €, туди і назад 6.25 €; час у дорозі - 30 хв.). Від вокзалу Альтона автобус до аеропорту відходить кожні півгодини (4.70 €). Можна купити квиток на метро (лінія U1) або на електричку (лінія S1) за 1.35 € і доїхати до станції "Ohlsdorf", де пересісти на експрес до аеропорту. Він відходить кожні 10 хвилин, ціна квитка - 2.15 €. На таксі від головного залізничного вокзалу можна доїхати до аеропорту приблизно за 35 хв. по вартості приблизно 15 €.

Пам'ятки Гамбурга

Гамбург - друге за величиною місто Німеччини, розташований в 230 км на північний захід від Берліна , між цими містами проходять регулярні автобусні рейси місцевого сполучення. Площа міста - 755 кв.км., з якої 14% займають парки, сквери та зелені зони відпочинку. Чисельність населення - 1,8 млн. чол.

Гамбург називають "Воротами Німеччини в світ". Через порт Гамбурга проходить більше половини німецького експорту імпорту. Щорічно тут обслуговується близько 12 000 суден, що прибувають з усього світу. Але з України в Гамбург, все ж, зручніше їхати на автобусі.

Приїхавши автобусом Київ-Гамбург на автовокзал , можна відразу побачити більшість пам'яток, які зосереджені в центральній частині міста. Останню незайману часом міську забудову, що зберегла риси традиційної гамбурзькій архітектури, можна подивитися на вулиці Дайхштрасе (Deichstrabe), яка впирається в канал Ніколайфлет (Nikolaifleet). Вулиця забудована будинками XVII-XIX ст. з високими і вузькими фасадами. Будинок № 42 знаменитий тим, що саме з нього почався спустошлива пожежа 1842 р., після якого старовинні будівлі довелося відновлювати. Зараз в цьому будинку розташований ресторан.

Серед найбільш старих пам'яток архітектури можна згадати п'ять церковних будівель, хоча не всі вони збереглися в первозданному вигляді. Найбільш значимим з них можна вважати Вежу церкви Міхаеліскірхе (St. Michaeliskirche) на вулиці Неандерштрасе (Neanderstrabe) - символ Гамбурга. Варто відзначити найстарішу церква Гамбурга Петрікірхе з 133-метровою вежею. Церква Катаріненкірхе поч. XV знаходиться на вулиці Байден-Мюрен (Bei den Muhren). В інтер'єрі церкви Якобікірхе (St. Jacobikirche) кінця ХIV зберігся середньовічний вівтар та орган, який вважається однією з найкращих робіт майстра Арпа Шнітгера.

Подорожуючи по Гамбургу на автобусі, зверніть увагу на велику кількість мостів (більше 2500), за цим показником місто займає перше місце в Європі. Обов'язково сходіть до порту на площу Фішмаркет, відвідайте рибний ринок.

На північ від центральної частини міста, за вулицею Горх-Фокке-Валле (Gorch-Fock-Wall), знаходиться ботанічний сад (Botanischer Garten). А за ним - народний парк "Плантен-ун-Блом" (Volks-park "Planten un Blomen"). Ще одна визначна пам'ятка Гамбурга - найбільша в світі діюча модель залізниці "Мініатюрна чудо-країна "(Miniatur-Wunderland).

Гамбург і Ліверпуль досі сперечаються про те, який із двох міст має право називатися батьківщиною "Біттлз". Місто відоме своєю державною оперою (Hamburgische Staatsoper) і безліччю театрів.