ßíäåêñ.Ìåòðèêà
timer
UKR
Партнерам проекта SkyBus.kiev.ua
sky bus
Каса на Центральному залізничному вокзалі

Для зручності клієнтів, працює спільна каса SkyBus і Vega-Reisen по продажу квитків на Центральному залізничному вокзалі в місті Києві.

Через збільшення пасажиропотоку під час літнього сезону, каса з продажу квитків на автобуси, літаки та поїзди зовсім недалеко від центру Києва буде дуже актуальна.

Каса знаходиться в будівлі Центрального залізничного вокзалу Києва. Це дуже зручно для пасажирів, чиє подорож передбачає пересадки, адже в новій касі можна купити квитки на потяги по Україні та в Росію, на міжнародні автобуси до Європи, літаки в будь-яку країну світу, а також на експрес-автобус «SkyBus» до аеропорту «Бориспіль».

Мы знаходимося:

г. Киев, Вокзальна площа, 1.

Розташований поблизу вулиці Симона Петлюри (колишня Комінтерну) та площі Перемоги, в 4 кілометрах від центру Києва.

Найближча ст. Метро - Вокзальна.

Каса Вега-Райзен,

Центральний залізничний вокзал

Касовый зал №3

+38 (044) 289-00-44

Комплексний продаж транспортних послуг для пасажирів в одному місці, дозволяє купити квитки без черги.

У новій касі на залізничному вокзалі можна викупити попередньо заброньовані через сайт квитки, або на місці підібрати зручний маршрут поїздки і оплатити проїзд.

Доступ до баз даних провідних перевізників дозволяє вибрати і купити за найвигіднішою ціною квитки на регулярні та чартерні авіа рейси, автобуси, і поїзди як по Україні, так і за кордон: Росію, Польщу, Німеччину, Італію, Молдову, Чехію, Грецію, Австрію, Болгарію, Іспанію, Білорусь, Угорщину, Францію, Нідерланди, Естонію, Литву, Туреччини, Чорногорії та багато інших. При цьому, інформація про пасажира і поїздці вноситься до спеціального реєстру, що виключає можливість втрати або підробки квитка.